Keresés:
2011.08.30 16:16
„ ÁDÁM LÁSZLÓ” NEMZETKÖZI NŐI RÖPLABDA EMLÉKTORNA
Időpont: 2011. szeptember 2-4. között
Helyszín: SZIE Sportcsarnoka Gödöllő Páter K. u., valamint UTE sportcsarnok és Bp. Sashalom tér 1.
A torna célja: Emléket állítani Ádám Lászlónak, a gödöllői röplabdázás hajdani meghatározó személyének és felkészülési lehetőséget adni a résztvevő csapatok számára a 2011/2012-es bajnoki évre.
Résztvevő csapatok: UK Bratislava (Szlovákia), Spisska Nova Ves (Szlovákia), Miskolci VSC, Újpest (UTE), TEVA Gödöllői R.C.
A torna lebonyolítása: A torna körmérkőzéses rendszerű. Egy mérkőzés három nyert játszmáig tart.
Helyezések: A győztes csapat 2, a vesztes 1 pontot kap. A végeredményt a pontok száma, annak egyenlősége esetén a játszmaarány, ha az is egyenlő, akkor az egymás elleni eredmény dönti el.
Díjazás: A torna győztes csapata egy évig védője az „ Ádám László Vándorserleg”-nek. A résztvevő csapatok oklevél díjazásban részesülnek, valamint a legjobb ütő játékos, a legjobb feladó és a legjobb mezőny játékos különdíjat kap.